Jan Roźmiej - Przewodniczący Rady Gminy

Opublikowane przez: Wojciech Kondrat | Data wprowadzenia: 2020-01-20 09:48:46.

Jan Roźmiej - Przewodniczący Rady Gminy - Korekta

 Jan Roźmiej - Przewodniczący Rady Gminy

Opublikowane przez: Wojciech Kondrat | Data wprowadzenia: 2020-06-16 14:17:58 | Data modyfikacji: 2020-09-28 14:40:44.
 Dariusz Chmiel - Wiceprzewodniczący Rady Gminy

Opublikowane przez: Wojciech Kondrat | Data wprowadzenia: 2020-06-29 11:38:36 | Data modyfikacji: 2020-06-29 11:43:14.

Burek Grzegorz

Juda Jan

Kolasiński Stanisław

Kolera Tomasz

Krakowiak Adam

Pietraszewski Janusz

Płaza Kazimierz

Polit Eugeniusz

Sałata Leszek

Skórski Ziemowit

Śmiechowski Michał

Trznadel Edward

Żyła Szymon

 

Opublikowane przez: Wojciech Kondrat | Data wprowadzenia: 2020-06-29 11:48:51 | Data modyfikacji: 2020-06-29 12:21:23.

Zobacz:
 Kierowników referatów .  Radnych Gminy Wilczyce . 
Data wprowadzenia: 2020-06-29 11:48:51
Data modyfikacji: 2020-06-29 12:21:23
Opublikowane przez: Wojciech Kondrat