bip.wilczyce.pl
Biuletyn Informacji Publicznej
 Urzędu Gminy www.wilczyce.pl
Oświadczenia majątkowe > Radnych Gminy Wilczyce strona główna 
 Jan Roźmiej - Przewodniczący Rady Gminy

Opublikowane przez: Wojciech Kondrat | Data wprowadzenia: 2020-01-20 09:48:46.

Jan Roźmiej - Przewodniczący Rady Gminy - Korekta

Jan Roźmiej - Przewodniczący Rady Gminy - Korekta

 Jan Roźmiej - Przewodniczący Rady Gminy

Opublikowane przez: Wojciech Kondrat | Data wprowadzenia: 2020-06-16 14:17:58 | Data modyfikacji: 2020-09-28 14:40:44.

Dariusz Chmiel - Wiceprzewodniczący Rady Gminy - korekta

 Dariusz Chmiel - Wiceprzewodniczący Rady Gminy

Opublikowane przez: Wojciech Kondrat | Data wprowadzenia: 2020-06-29 11:38:36 | Data modyfikacji: 2020-06-29 11:43:14.

Burek Grzegorz

Juda Jan

Kolasiński Stanisław

Kolera Tomasz

Krakowiak Adam

Pietraszewski Janusz

Płaza Kazimierz

Polit Eugeniusz

Sałata Leszek

Skórski Ziemowit

Śmiechowski Michał

Trznadel Edward

Żyła Szymon

Anna Kęsy

 

Opublikowane przez: Wojciech Kondrat | Data wprowadzenia: 2020-06-29 11:48:51 | Data modyfikacji: 2020-06-29 12:21:23.
Korekty oświadczeń majątkowych

Krakowiak Adam

Trznadel Edward

Polit Eugeniusz

Burek Grzegorz

Pietraszewski Janusz

Płaza Kazimierz

Sałata Leszek

Śmiechowski Michał

Kolasiński Stanisław

Żyła Szymon

Skórski Ziemowit

Juda Jan

 

Opublikowane przez: Wojciech Kondrat | Data wprowadzenia: 2020-12-29 13:13:19.

Zobacz:
 za 2015 rok .  za 2016 rok .  za 2017 rok .  za 2018 rok na zakończenie kadencji .  za 2018 rok na początek kadencji .  za 2018 rok .  za 2019 rok . 
Data wprowadzenia: 2020-12-29 13:13:19
Opublikowane przez: Wojciech Kondrat
  Biuletyn Informacji Publicznej - bip.wilczyce.pl